Luxurious 3-Bedroom Condo On Iconic Oxford Street

  • Wi-Fi
  • Luftkonditionering

När du bor i villan Luxurious 3-Bedroom Condo On Iconic Oxford Street London kan du enkelt nå British Museum, som ligger cirka 11 minuter bort till fots.

Gästerna kan laga sina egna måltider i ett komplett kök och använda sig av matplats. Restaurangen Spacca Napoli erbjuder italienska specialiteter cirka 5 minuter bort till fots.

Denna villa har ett väldigt bra läge 400 meter från The Cartoon Museum och 350 meter från tunnelbanestationen Tottenham Court Road. Du kommer att bo inom 9 minuters promenad från Chinatown, London och inom 3 km från Victoria & Albert Museum. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget inom några kvarter från Lihe Lighting utställningscenter. Den närmaste järnvägsstationen är Marylebone, som ligger ungefär 2 km bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Luxurious 3-Bedroom Condo On Iconic Oxford Street London
Modern 1 Bedroom Apartment In Fitzrovia
Mobilpris

Modern 1 Bedroom Apartment In Fitzrovia

7.8
Bra 4 recensioner
275 m från boendet
USD 332 USD 299
per natt
Lovely 1 Bedroom Flat In The Heart Of London
Mobilpris

Lovely 1 Bedroom Flat In The Heart Of London

9.2
Utmärkt 36 recensioner
460 m från boendet
USD 334 USD 301
per natt
Charming 2 Bedroom 2 Bathroom Flat Near Oxford St
Mobilpris

Charming 2 Bedroom 2 Bathroom Flat Near Oxford St

9.1
Utmärkt 29 recensioner
460 m från boendet
USD 612 USD 551
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Trädgårdsmöbler

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Brandsläckare

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Vanliga frågor
    • Vilka är de mest populära turistattraktionerna i närheten av villan Luxurious 3-Bedroom Condo On Iconic Oxford Street?
      Du kan besöka Chinatown, London som ligger i närheten av villan Luxurious 3-Bedroom Condo On Iconic Oxford Street.
    • Vilka är de viktigaste sevärdheterna under vistelsen i villan Luxurious 3-Bedroom Condo On Iconic Oxford Street?
      När du bor i villan Luxurious 3-Bedroom Condo On Iconic Oxford Street bör du inte missa Londons viktigaste landmärken, som British Museum och London Eye, som ligger inom 11 respektive 25 minuters promenad.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Luxurious 3-Bedroom Condo On Iconic Oxford Street London

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng